Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym spotkaniu Klubu Młodych PTA, które zaplanowane jest w dniach 23-24 maja w Warszawie.

Klub Młodych daje możliwość udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje młodego lekarza i naukowca – nie tylko stricte medyczne, ale przede wszystkim tzw. umiejętności miękkie. Jest to także doskonała okazja do poznania ludzi z całej Polski, których pasją jest alergologia.

Szkolenia w ramach Klubu Młodych PTA są bezpłatne dla uczestników i dają możliwość zdobycia praktycznych kwalifikacji, takich jak autoprezentacja, sposób przedstawiania danych czy też przekonywania słuchaczy.
Za nami już cztery spotkania w ramach tej inicjatywy, które są wysoko oceniane przez uczestników.
Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy już mieli okazję wziąć udział w wydarzeniach Klubu Młodych oraz zachęcamy szczególnie tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tej wyjątkowej w naszym Towarzystwie oferty edukacyjnej.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu w Warszawie w dniach 23-24 maja, prosimy o zwrotną informację mailową na adres pta@pta.med.pl (w terminie do 4 lutego) zawierającą:

  • imię,
  • nazwisko,
  • numer telefonu,
  • numer prawa wykonywania zawodu (jeśli dotyczy).

Zapraszamy do zapisywania się do Klubu Młodych PTA. https://pta.med.pl/klub-mlodych/

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Wyzwania w leczeniu astmy – wywiad z prof. Marcinem Moniuszko

15 lutego, 2024|

Na łamach Rynku Zdrowia rozmowa z prof. Marcinem Moniuszko wiceprezydentem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Poszukamy odpowiedzi na następujące zagadnienia: Dlaczego astma osłabia naszą odporność? Czy leczenie astmy pomaga [...]

Atopowe Zapalenie Skóry. Wywiad z prof. Romanem Nowickim

30 stycznia, 2024|

AZS to przewlekła i nawrotowa dermatoza alergiczna, która każdego roku dotyka coraz większej liczby osób zarówno wśród dzieci jak również pacjentów dorosłych. Znaczny wzrost zachorowalności odnotowuje się [...]

Spotkanie Klubu Młodych PTA

25 stycznia, 2024|

Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym spotkaniu Klubu Młodych PTA, które zaplanowane jest w dniach 23-24 maja w Warszawie. Klub Młodych daje możliwość udziału w szkoleniach rozwijających [...]