Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym spotkaniu Klubu Młodych PTA, które zaplanowane jest w dniach 23-24 maja w Warszawie.

Klub Młodych daje możliwość udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje młodego lekarza i naukowca – nie tylko stricte medyczne, ale przede wszystkim tzw. umiejętności miękkie. Jest to także doskonała okazja do poznania ludzi z całej Polski, których pasją jest alergologia.

Szkolenia w ramach Klubu Młodych PTA są bezpłatne dla uczestników i dają możliwość zdobycia praktycznych kwalifikacji, takich jak autoprezentacja, sposób przedstawiania danych czy też przekonywania słuchaczy.
Za nami już cztery spotkania w ramach tej inicjatywy, które są wysoko oceniane przez uczestników.
Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy już mieli okazję wziąć udział w wydarzeniach Klubu Młodych oraz zachęcamy szczególnie tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tej wyjątkowej w naszym Towarzystwie oferty edukacyjnej.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu w Warszawie w dniach 23-24 maja, prosimy o zwrotną informację mailową na adres pta@pta.med.pl (w terminie do 4 lutego) zawierającą:

  • imię,
  • nazwisko,
  • numer telefonu,
  • numer prawa wykonywania zawodu (jeśli dotyczy).

Zapraszamy do zapisywania się do Klubu Młodych PTA. https://pta.med.pl/klub-mlodych/

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Walne Zgromadzenie Delegatów PTA

25 czerwca, 2024|

Niniejszym informujemy, iż Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Towarzystwa Alergologicznego odbędzie się w dniu 9 października 2024 r. o godzinie 11.00 (I termin, II termin – [...]

World Allergy Week 2024

7 czerwca, 2024|

Alergie pokarmowe stają się coraz bardziej powszechne u ludzi w każdym wieku, na całym świecie. Szacuje się, że w Polsce, występują u 4—8% dzieci i [...]