W dniach 22-24 marca odbyła się konferencja Repetytorium z Alergologii, której współorganizatorem było Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Spotkanie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem młodych lekarzy – 100% frekwencja! Przez trzy dni przyszli specjaliści mieli możliwość uporządkować swoją wiedzę przed egzaminem oraz pozyskać nowe, praktyczne informacje biorąc udział aż w 12 sesjach tematycznych związanych z alergologią, takich jak astma, nadwrażliwość na leki, immunoterapia i wiele innych. Dyskusje podczas sesji były bardzo intensywne – uczestnicy zadali Wykładowcom prawie 200 pytań!

Program naukowy Repetytorium powstał pod kierunkiem prof. M. Kupczyka, prof. K. Jahnz-Różyk oraz dr A. Kucharczyk. Wykłady prowadzone były przez wybitnych ekspertów ze swoich dziedzin: alergologii, otolaryngologii, immunologii, gastroenterologii oraz dermatologii.

Ostatniego dnia konferencji uczestnicy podeszli do próbnego egzaminu specjalizacyjnego – dwie osoby, które zdobyły najwyższy wynik otrzymały fee na XV Międzynarodowy Kongres PTA (9-12 października w Krakowie).

Przyszli specjaliści ocenili konferencję bardzo dobrze (100% odpowiedzi), a poziom rekomendacji uzyskał rekordowy wynik 100%. Pozytywne opinie i podziękowania uczestników pokazują jak potrzebna jest ta inicjatywa.

Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu i życzymy powodzenia na egzaminach specjalizacyjnych! Dziękujemy także firmie Chiesi za wsparcie Repetytorium z Alergologii.

Zapraszamy do fotorelacji.

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Światowy Dzień Astmy 2024

9 kwietnia, 2024|

Zapraszamy do aktywnego udziału w obchodach Światowego Dnia Astmy 2024! Warsztaty dla dziennikarzy "Edukacja w astmie - niezbędny element leczenia" 25 kwietnia, Centrum Prasowe PAP [...]

Repetytorium z Alergologii

25 marca, 2024|

W dniach 22-24 marca odbyła się konferencja Repetytorium z Alergologii, której współorganizatorem było Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Spotkanie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem młodych lekarzy – 100% [...]

Anna Ben Drissi finalistką konkursu MedWoman 2023

25 marca, 2024|

Cieszą nas informacje, gdy to co i jak robimy zostaje docenione. Tym razem jest nam miło poinformować, że Anna Ben Drissi, dyrektor zarządzająca naszego Towarzystwa [...]

Rozstrzygnięcie konkursu najlepsza praca oryginalna

14 marca, 2024|

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie Polskiego Towarzystwa Alergologicznego im. Prof. B. Romańskiego na najlepszą pracę oryginalną w 2023 roku zwyciężczynią została dr Aleksandra Likońska [...]