Całodniowy cykl bezpłatnych webinarów o alergii

Portal Strefa Alergii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego przygotował cykl bezpłatnych wykładów online dla pacjentów, które potrwają cały dzień. Data została wybrana nieprzypadkowo.

29 stycznia już po raz 31 organizowany jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas całego dnia odbędzie się aż 10 wykładów, które przybliżą zagadnienia dotyczące najpopularniejszych rodzajów alergii, nowoczesnej diagnostyki i leczenia chorób alergicznych. Zaproszenia do uczestniczenia w webinarach przyjęli wybitni specjaliści, naukowcy i praktycy.

Każdy webinar będzie składał się z dwóch części. W pierwszej wykładowca przybliży temat, natomiast w drugiej odpowie na nadesłane pytania i na te, które padną na czacie podczas trwania transmisji. Do wydarzenia będzie można dołączyć w każdej chwili, wystarczy 29 stycznia wejść na profil Strefy Alergii (www.facebook.com/strefaalergii).

Pytania do prowadzących webinary można nadsyłać na adres e-mail: kontakt@strefaalergii.pl.

Szczegółowy plan webinarów wraz z prowadzącymi będziemy sukcesywnie umieszczać na naszym profilu na FB.

Zapraszamy do udziału!

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

5 stypendiów w Imperial College London

28 marca, 2023|

Allergy Postgraduate Programme – Imperial College London At Imperial College London, we offer a range of courses in Allergy tailored to your career ambitions. From [...]

Fotorelacja – 12 Sympozjum Alergii na Pokarmy

24 marca, 2023|

Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, rozpoczęło się dzisiaj w Bydgoszczy XII Międzynarodowe Sympozjum Alergii na Pokarmy. Jest to pierwsze stacjonarne spotkanie tego wydarzenia organizowane po [...]