Całodniowy cykl bezpłatnych wykładów dla osób z alergiami, spotkania z wybitnymi specjalistami, wykłady, sesje pytań i odpowiedzi – przed nami druga odsłona akcji „Zrozum swoją alergię i zagraj z Orkiestrą”, która odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

28 stycznia już po raz 32 odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem WOŚP gra pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

W trakcie tego wydarzenia odbędzie się webinar składający się z ośmiu wykładów. Zaproszenia do ich wygłoszenia przyjęli wybitni specjaliści, naukowcy i praktycy. Każdy wykład będzie składał się z dwóch części – w pierwszej wykładowca przybliży temat, natomiast w drugiej odpowie na nadesłane pytania i na te, które zostaną zadane na czacie podczas trwania transmisji. Od jutra będziemy przedstawiać prowadzących poszczególne wykłady i tematy spotkań. Największy nacisk w trakcie wystąpień będzie położony na praktyczne zagadnienia w alergologii.

Pytania do ekspertów można wysyłać na adres e-mail: kontakt@strefaalergii.pl, zamieszczać je w komentarzach na wydarzeniu lub na profilu Strefy Alergii.

Webinar startuje 28 stycznia o godzinie 9.30 i potrwa do godz. 18.00. We wszystkich wykładach będzie można uczestniczyć bezpłatnie. Wystarczy 28 stycznia odwiedzić na portalu Facebook profile Strefy Alergii lub Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Relacja live będzie również dostępna na kanale Strefy Alergii na YouTube.

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Wyzwania w leczeniu astmy – wywiad z prof. Marcinem Moniuszko

15 lutego, 2024|

Na łamach Rynku Zdrowia rozmowa z prof. Marcinem Moniuszko wiceprezydentem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Poszukamy odpowiedzi na następujące zagadnienia: Dlaczego astma osłabia naszą odporność? Czy leczenie astmy pomaga [...]

Atopowe Zapalenie Skóry. Wywiad z prof. Romanem Nowickim

30 stycznia, 2024|

AZS to przewlekła i nawrotowa dermatoza alergiczna, która każdego roku dotyka coraz większej liczby osób zarówno wśród dzieci jak również pacjentów dorosłych. Znaczny wzrost zachorowalności odnotowuje się [...]

Spotkanie Klubu Młodych PTA

25 stycznia, 2024|

Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym spotkaniu Klubu Młodych PTA, które zaplanowane jest w dniach 23-24 maja w Warszawie. Klub Młodych daje możliwość udziału w szkoleniach rozwijających [...]