Dziś Światowy Dzień AZS, czyli międzynarodowe święto osób z Atopowym Zapaleniem Skóry oraz tych, którzy działają na rzecz walki z chorobą.
European Federation of Allergies and Airways Diseases Patients’ Associations, we współpracy z International Alliance of Dermatology Patient Organizations, rozpoczęła kampanię mającą na celu ukazanie życia pacjentów cierpiących na AZS i wezwanie do diagnozy, leczenia oraz opieki, które odzwierciedlają wielowymiarowy charakter choroby.
Miło nam poinformować, że dzięki staraniom PTA program lekowy dupilumab w AZS jest również dostępny dla pacjentów będących pod opieką poradni alergologicznych.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami https://bit.ly/3S0Xvfo.

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Grant naukowo-badawczy PTA 2023

18 stycznia, 2023|

Serdecznie zapraszamy do ubiegania się o grant naukowo-badawczy dla członków Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Dotychczas konkurs na grant naukowo-badawczy był organizowany raz na 3 [...]

Zrozum swoją alergię i zagraj z Orkiestrą

5 stycznia, 2023|

Całodniowy cykl bezpłatnych webinarów o alergii Portal Strefa Alergii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego przygotował cykl bezpłatnych wykładów online dla pacjentów, które potrwają cały dzień. [...]