Rynek Zdrowia to medium, którego nie trzeba przedstawiać, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że od września jesteśmy Partnerem Serwisu Alergologia działającego w ramach www.rynekzdrowia.pl.

Cyklicznie, na jego łamach, nasi Eksperci będą poruszali tematy ważne i istotne zarówno z punktu widzenia środowiska medycznego, jak i z punktu widzenia samego pacjenta.

We wrześniu prof. Maciej Kupczyk, prezydent Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, w bardzo dokładny sposób omówił możliwości diagnostyczne i prewencyjne dostępne w alergologii, które niestety – z przyczyn różnych – nie są efektywnie wykorzystywane. Zapraszamy do lektury rozmowy pt. Alergie i astma. Mamy skuteczne metody diagnostyczne i prewencyjne, których płatnik nie promuje.

Kolejne tematy, jakie będą podejmowane przez naszych Ekspertów, to:

  • model opieki nad pacjentami z chorobami alergicznymi
  • rola i miejsce alergologii w obszarze jakim jest zdrowie publiczne
  • możliwości i szanse, jakie daje immunoterapia

Zapraszamy do obserwowania Sekcji Alergologia oraz do śledzenia rozmów z naszymi Ekspertami.

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

5 stypendiów w Imperial College London

28 marca, 2023|

Allergy Postgraduate Programme – Imperial College London At Imperial College London, we offer a range of courses in Allergy tailored to your career ambitions. From [...]

Fotorelacja – 12 Sympozjum Alergii na Pokarmy

24 marca, 2023|

Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, rozpoczęło się dzisiaj w Bydgoszczy XII Międzynarodowe Sympozjum Alergii na Pokarmy. Jest to pierwsze stacjonarne spotkanie tego wydarzenia organizowane po [...]