Nasza praca nad zaleceniami postępowania, które dotyczą opieki nad uczniami z anafilaksją, astmą oskrzelową, alergicznym nieżytem nosa, atopowym zapaleniem skóry i pokrzywką w szkole została doceniona przez Ministerstwo Zdrowia.

Prezydent PTA, prof. Maciej Kupczyk, otrzymał oficjalne podziękowanie dla wszystkich ekspertów PTA zaangażowanych w pracę nad dokumentem za opracowanie merytoryczne zaleceń oraz wszelkie wyjaśnienia i informacje przekazywane w trakcie współpracy http://bit.ly/3XhVPl4.

Cieszymy się, że nasze działania przyczynią się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży z chorobami alergicznymi w polskich szkołach https://bit.ly/3EY7izf.

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Grant naukowo-badawczy PTA 2023

18 stycznia, 2023|

Serdecznie zapraszamy do ubiegania się o grant naukowo-badawczy dla członków Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Dotychczas konkurs na grant naukowo-badawczy był organizowany raz na 3 [...]

Zrozum swoją alergię i zagraj z Orkiestrą

5 stycznia, 2023|

Całodniowy cykl bezpłatnych webinarów o alergii Portal Strefa Alergii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego przygotował cykl bezpłatnych wykładów online dla pacjentów, które potrwają cały dzień. [...]