Immunoterapia alergenowa jako unikalna przyczynowa metoda leczenia chorób alergicznych o dowiedzionej skuteczności powinna w niezakłócony sposób móc być ordynowana naszym chorym – ocenia prof. Radosław Gawlik, prezydent elekt Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

W najnowszym artykule Działu Alergologia w Rynku Zdrowia, którego partnerem jest PTA, prof. Radosław Gawlik wypowiedział się na temat:

  • czym jest immunoterapia alergenowa,
  • ilu pacjentów w Polsce kwalifikuje się do tej metody,
  • jakie są dostępne metody immunoterapii alergenowej,
  • jakie są różnice między tymi metodami,
  • jakie działania podejmuje PTA, żeby wyeliminować ograniczenia, które blokują pacjentom dostęp do immunoterapii.

Zapraszamy do lektury! http://bit.ly/3zdwzla

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Inhaluj wiedzę! Konkurs dla członków Sekcji Młodych PTA

25 marca, 2025|

Zapraszamy członków Sekcji Młodych PTA do udziału w wyjątkowym konkursie, którego założeniem jest połączenie wiedzy medycznej z kreatywnym podejściem do edukacji. Celem konkursu Inhaluj wiedzę! [...]