Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie “Opieka koordynowana w pulmonologii i alergologii”, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej we współpracy merytorycznej z Polskim Towarzystwem Alergologicznym i Polskim Towarzystwem Chorób Płuc. Ten wyjątkowy kurs jest skierowany nie tylko do lekarzy pracujących w podstawowej opiece zdrowotnej, ale również do lekarzy zainteresowanych wszechstronnym spojrzeniem na astmę oskrzelową i POChP.

Kurs dostarcza cennej wiedzy w zakresie diagnozowania i leczenia schorzeń ze ścieżki alergologiczno-pulmonologicznej w opiece koordynowanej w POZ.

Więcej informacji na stronie: https://ptmr.info.pl/kurs-astma-pochp/

Kurs Opieka koordynowana w pulmonologii i alergologii to ponad 10 godzin niezwykle przydatnych wykładów prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie medycyny rodzinnej, alergologii i pulmonologii.

W materiałach umieszczonych w kursie znajdą Państwo najważniejsze aspekty diagnostyki oraz terapii chorób układu oddechowego z uwzględnieniem możliwości wykorzystania opieki koordynowanej. Opisują one postępowanie od podejrzenia, przez kryteria rozpoznania, aż po farmakoterapię w zaostrzeniach tych schorzeń.

Zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnego wykorzystywania zdobytej wiedzy w swojej codziennej praktyce medycznej, aby jeszcze skuteczniej wspierać swoich pacjentów w walce z astmą i innymi chorobami układu oddechowego. Mamy nadzieję, że szkolenie to będzie dla Państwa inspiracją do dalszego rozwoju zawodowego i przyczyni się do podnoszenia jakości opieki zdrowotnej.

Szkolenie dostępne jest bezpłatnie po zalogowaniu (wymagany jest NPWZ) na stronie PTMR.

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Walne Zgromadzenie Delegatów PTA

25 czerwca, 2024|

Niniejszym informujemy, iż Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Towarzystwa Alergologicznego odbędzie się w dniu 9 października 2024 r. o godzinie 11.00 (I termin, II termin – [...]

World Allergy Week 2024

7 czerwca, 2024|

Alergie pokarmowe stają się coraz bardziej powszechne u ludzi w każdym wieku, na całym świecie. Szacuje się, że w Polsce, występują u 4—8% dzieci i [...]