Serdecznie zapraszamy do ubiegania się o grant naukowo-badawczy dla członków Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Dotychczas konkurs na grant naukowo-badawczy był organizowany raz na 3 lata, ale by zwiększyć wsparcie dla młodych talentów alergologicznych, PTA podjęło decyzję o jego corocznej edycji kierowanej do Członków Juniorów.

Wysokość grantu w 2023 roku wynosi 25.000 zł. Zwycięzca postępowania konkursowego zostanie wybrany przez Komisję Konkursową w trakcie XV Konferencji Szkoleniowej PTA (17 – 20 maja 2023).

Termin składania aplikacji mija 28 lutego 2023 r.

Zapraszamy do aplikowania poprzez interaktywny formularz dostępny na stronie PTA

Szczegóły dotyczące aplikowania i warunków grantu znajdą Państwo w poniższym Regulaminie.

Do pobrania:
Regulamin przyznawania grantu naukowo-badawczego dla członków młodszych Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (plik PDF)

Więcej o XV Konferencji Szkoleniowej PTA – https://konferencja2023.pta.med.pl/

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

5 stypendiów w Imperial College London

28 marca, 2023|

Allergy Postgraduate Programme – Imperial College London At Imperial College London, we offer a range of courses in Allergy tailored to your career ambitions. From [...]

Fotorelacja – 12 Sympozjum Alergii na Pokarmy

24 marca, 2023|

Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, rozpoczęło się dzisiaj w Bydgoszczy XII Międzynarodowe Sympozjum Alergii na Pokarmy. Jest to pierwsze stacjonarne spotkanie tego wydarzenia organizowane po [...]