W odpowiedzi na liczne pytania, PTA wraz z Komitetem Naukowym pod przewodnictwem dr n. med. Aleksandry Kucharczyk, zaprasza do Akademii Młodego Alergologa 2024!

Szkolenie będzie podzielone na część online oraz spotkanie stacjonarne.W wykładach teoretycznych online, Eksperci omówią aktualne standardy postepowania oraz przedstawią wyniki najważniejszych badań klinicznych z zakresu alergologii, otolaryngologii i immunologii.

Już w marcu w ramach Akademii spotykamy się stacjonarnie na praktyczne sesje przypadków pacjentów oraz Q&A. Na każde nurtujące pytanie odpowiedzą krajowi Eksperci.

Liczymy, że Akademia Młodego Alergologa 2024 pomoże ugruntować wiedzę przed egzaminem państwowym. Dla uczestników Akademii przygotujemy egzamin próbny!

Udostępnij nasz post!

Ostatnie wiadomości

Walne Zgromadzenie Delegatów PTA

25 czerwca, 2024|

Niniejszym informujemy, iż Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Towarzystwa Alergologicznego odbędzie się w dniu 9 października 2024 r. o godzinie 11.00 (I termin, II termin – [...]

World Allergy Week 2024

7 czerwca, 2024|

Alergie pokarmowe stają się coraz bardziej powszechne u ludzi w każdym wieku, na całym świecie. Szacuje się, że w Polsce, występują u 4—8% dzieci i [...]